Vyhlášení celkového pořadí ČP mládeže Techniserv Cupu a Carla kritérijní ligy

Konec silniční sezony se kvapem blíží a to je čas pro bilancování, ale také vyhlašování těch nejlepších.  Ty pro úspěšné jezdce Českého poháru mládeže Techniserv Cupu a Carla kritérijní ligy se uskuteční na velodromu Motol 27. Listopadu při závodu Českého dráhového poháru od 15:00.

Pořadí tří nejúspěšnějších obou seriálech:

Carla - kritérijní liga:

Ženy:

1. Burlová 400, 2. Machačová (obě Dukla Praha) 363, 3. Filipová (KOVO Praha) 362. 4. Bajgerová (Dukla Praha) 350, 5. Vaníčková (Brilon Racing Team MB) 275, 6. Hartychová (Dukla Praha) 250.                                

Juniorky:

1.Slaníková (Roman Kreuziger Cycling Academy) 450, 2. Zemanová (Brilon Raicng Team MB) 445, 3. Bártová (TUFO Pardus Prostějov) 380.

Kadetky:

1. Marková (Dukla Praha) 760, 2. Dostálová (LYKO Klub Prachatice) 690, 3. Grulichová (TUFO Pardus Prostějov) 432.

Starší žákaně:

1. Cermanová (Author Team Stupno) 750, 2. Strakatá (Dukla Praha) 510, 3. Hermanová (SportRaces Cycling Team) 345.                                          

Mladší žákyně:

1. Sítková (ACK Stará Ves nad Ondřejnicí) 260, 2. Kolářová (AUTO Škoda Ml. Boleslav) 240, 3. Jarošová (Cyklomira Racing) 220.                                                                        

Junioři:

1. Široký (TJ Favorit Brno) 565, 2. M. Koblížek (TUFO Pardus Prostějov) 450, 3. Červíček (Dukla Praha) 371.

Kadeti:

1. V. Koblížek (TUFO Pardus Prostějov) 525, 2. Vlček 405, 3. Rob. Kobr (oba Roman Kreuziger Cycling Academy) 388.

Starší žáci:

1. Raška (Mapei Merida Kaňskovský) 580, 2. Richter (TJ Favorit Brno) 470, 3. Piták (Mapei Merida Kaňskovský) 425.                                      

Mladší žáci:

1. M. Král (Dukla Praha) 640, 2. Kaniščev (TUFO Pardus Prostějov) 550, 3. Tomeček (Mapei Merida Kaňkovský) 342.   

x-x-x

Technierv Cup:

Ženy:

1. Machačová 387, 2. Bajgerová 360, 3. Burlová 309, 4. Slámová (Cykloktrenink) 294, 5. Nosková (SD Worx) 293, 6. Hartychová 261.

Juniorky:

1. Kvasničková (Sportraces Cycling Team) 452, 2. Parmová (TJ Stadion Louny) 432, 3. Zemanová 366.

Kadetky:

1. Marková 621, 2. Dostálová 410, 3. Grulichová 391.

Starší žákyně:

1. Cermanová 559, 2. Strakatá 372, 3. Grohová (Author Team Stupno) 319.

Mladší žákyně:

1. Sítková 400, 2. Jarošová 367, 3. Frydrychová (Auto Škoda Mladá Boleslav) 343.

Junioři:

1. M. Kopecký (Acrog Tormans) 473, 2. Sporych (Roman Kreuziger Cycling Academy) 366. 3. Kadlec (Dukla Praha) 333.

Kadeti:

1. Rich. Kobr (Roman Kreuziger Cycling Academy)    429, 2. Zahálka (CK Slavoj Terezín - Cyklo City) 390, 3. Bárta (TJ Stadion Louny) 348.

Starší žáci:

1. Raška 715, 2. Piták 506, 3. Rieger (Carla.kupkolo.cz) 492.

Mladší žáci:

1. M. Král 433, 2. Douděra (Jaroslav Kulhavy Cycling Team) 377, 3. Bečvář (Bike puzzle team) 375.

Autor článku: Jaroslav Cícha