Kontakt

ČESKÝ SVAZ CYKLISTIKY
Nad Hliníkem 4
15000 Praha 5 – Motol
IČ 496 26 281
www.ceskysvazcyklistiky.cz
info@ceskysvazcyklistiky.cz
Tel.: +420 257 214 613
Mobil: +420 724 247 702
Datová schránka: hdj5ugx
Petr Marek

prezident ČSC

marek@ceskysvazcyklistiky.cz

Slavomír Svoboda

viceprezident pro ekonomiku

svoboda@ceskysvazcyklistiky.cz

David Průša

viceprezident pro sport

prusa@ceskysvazcyklistiky.cz

Luděk Telecký

člen

telecky@ceskysvazcyklistiky.cz

Petr Šrámek

člen

sramek@ceskysvazcyklistiky.cz

Petr Balogh

člen

balogh@ceskysvazcyklistiky.cz

Josef Dlohoš

člen

josef.dlohos@gmail.com

Miloslav Hollósi

člen Výkonného výboru

Hollosak@seznam.cz

Stanislav Bambula

člen Výkonného výboru

standa.bambula@centrum.cz

Pavel Černý

člen Výkonného výboru

info@hradeckycyklo-uz.cz

Milan Chrobák

člen Výkonného výboru

milanni@seznam.cz

Petr Kubias

člen Výkonného výboru

petr.kubias@gmail.com

Pavel Mareš

člen Výkonného výboru

cyklopm@seznam.cz

Michal Mráček

člen Výkonného výboru

mracek@ceskysvazcyklistiky.cz

Lukáš Pavlech

člen Výkonného výboru

lukas.pavlech@kolago.cz

Jan Slavíček

člen Výkonného výboru

slavicek.honza@seznam.cz

Petr Svoboda

člen Výkonného výboru

brudr.sport@seznam.cz

David Průša

člen Výkonného výboru

prusa@ceskysvazcyklistiky.cz

Petr Šrámek

člen Výkonného výboru

sramek@ceskysvazcyklistiky.cz

Luděk Telecký

člen Výkonného výboru

telecky@ceskysvazcyklistiky.cz

Martin Máčel

člen Výkonného výboru

martin.macel@cskb-inline.cz

Petr Balogh

člen Výkonného výboru

balogh@ceskysvazcyklistiky.cz

Josef Dlohoš

člen Výkonného výboru

josef.dlohos@gmail.com

Jiří Ježek

člen Výkonného výboru

jirijezek74@gmail.com

Pavel Petrovský

člen Výkonného výboru

ppetrovsky@seznam.cz

Slavomír Svoboda

člen Výkonného výboru

svoboda@ceskysvazcyklistiky.cz

Viktor Zapletal

člen Výkonného výboru

zapletal.vik@volny.cz

Petr Marek

člen Výkonného výboru

marek@ceskysvazcyklistiky.cz

Jaroslava Krakovičová

generální sekretář

krakovicova@ceskysvazcyklistiky.cz

+420 602 666 457

Jakub Edr

sportovní ředitel

edr@ceskysvazcyklistiky.cz

+420 607 040 066

Alena Pavelková

licence, asistentka sportovního úseku

pavelkova@ceskysvazcyklistiky.cz

Věra Dostálová

asistentka viceprezidenta pro ekonomiku

dostalova@ceskysvazcyklistiky.cz

Slavomír Svoboda

viceprezident pro ekonomiku

svoboda@ceskysvazcyklistiky.cz

Ing. Ivana Bubnová

ekonomická ředitelka

bubnova@ceskysvazcyklistiky.cz

+420 602 519 396

Alena Foukalová

účetní

foukalova@ceskysvazcyklistiky.cz

Kristýna Kováčiková

účetní sportovního úseku

kovacikova@ceskysvazcyklistiky.cz

David Vichr

sportovní koordinátor

vichr@ceskysvazcyklistiky.cz

+420 773 213 940

Svatopluk Henke

školení trenérů

henke@ceskysvazcyklistiky.cz

Marie Vichová

hlavní účetní

vichova@ceskysvazcyklistiky.cz

Michal Kramer

ředitel marketingu a komunikace

kramer@ceskysvazcyklistiky.cz

+420 734 134 180

Martin Dvořák

Koordinátor soutěží a eventů ČSC

dvorak@ceskysvazcyklistiky.cz

+420 776 697 243

Václav Bubník

technický pracovník, správa sportovišť

+420 607 040 065

Miroslav Schmied

technický pracovník, správa sportovišť

+420 607 040 065

Jaroslav Lupínek

technický pracovník, správa sportovišť

+420 607 040 065

Miloslav Hollósi

Liberecký

Hollosak@seznam.cz

Stanislav Bambula

Jihočeský

standa.bambula@centrum.cz

Pavel Černý

Královéhradecký

info@hradeckycyklo-uz.cz

Milan Chrobák

Ústecký

milanni@seznam.cz

Petr Kubias

Plzeňský

petr.kubias@gmail.com

Pavel Mareš

Karlovarský

cyklopm@seznam.cz

Michal Mráček

Zlínský

mracek@ceskysvazcyklistiky.cz

Lukáš Pavlech

Moravskoslezský

lukas.pavlech@kolago.cz

Jan Slavíček

Středočeský

slavicek.honza@seznam.cz

Petr Svoboda

Pardubický

brudr.sport@seznam.cz

David Průša

Praha

prusa@ceskysvazcyklistiky.cz

Petr Šrámek

Olomoucký

sramek@ceskysvazcyklistiky.cz

Luděk Telecký

Jihomoravský

ltelecky@techniserv-it.cz

Martin Máčel

Vysočina

macel@cskb-inline.cz

Luděk Telecký

předseda komise

telecky@ceskysvazcyklistiky.cz

Milan Kadlec

člen komise

kadlec@duklacycling.cz

Tomáš Konečný

člen komise

konecny@ceskysvazcyklistiky.cz

Jan Kopač

člen komise

jan.kopac@icloud.com

František Trkal

člen komise

Frantisek.Trkal@seznam.cz

Ondřej Vačkář

člen komise - STK a rozhodčí

ondra.vackar@gmail.com

Vladimír Vávra

člen komise

vavra.vl@icloud.com

Michal Mráček

předseda komise

mracek@ceskysvazcyklistiky.cz

Jaroslava Mixová

členka komise pro mládež

JaroslavaMixova@seznam.cz

Václav Novák

člen komise

novak-vaclav@volny.cz

Milan Kadlec

člen komise

milkadlec@volny.cz

Markéta Jandová

členka komise

marketajandovka@seznam.cz

Josef Dlohoš

předseda komise

josef.dlohos@gmail.com

Filip Švestka

člen komise

swestic@centrum.cz

Miloslav Hollósi

člen komise

Hollosak@seznam.cz

Jaroslav Žitný

člen komise

zitny@tiscali.cz

Lukáš Vlach

člen komise

lukinvlach@gmail.com

Milan Suchomel

člen komise

suchomelmilan@centrum.cz

Soňa Jurková

členka komise

sona.jurkova@gmail.com

Roman Chvojka

člen pracovní skupiny TRIAL

info@ceskycyklotrial.cz

Tomáš Eibl

člen pracovní skupiny TRIAL

info@ceskycyklotrial.cz

Radek Janka

člen pracovní skupiny TRIAL

info@ceskycyklotrial.cz

David Kalaš

člen pracovní skupiny TRIAL

info@ceskycyklotrial.cz

Libor Pecháček

člen pracovní skupiny TRIAL

info@ceskycyklotrial.cz

David Průša

předseda komise

prusa@ceskysvazcyklistiky.cz

Karel Hána

člen komise

hana@jakos.cz

Zdeněk Merta

člen komise

zdenekmerta57@gmail.com

Eduard Svoboda

člen komise - STK, rozhodčí

edasvo@seznam.cz

Lukáš Tamme

člen komise

tamme@bikrosclubrepy.cz

Andrea Vesecká

členka komise

andrea.vesecka@centrum.cz

Erik Figar

člen komise - BMX Freestyle

erik.figar@gmail.com

Petr Balogh

předseda komise - cyklokros

balogh@ceskysvazcyklistiky.cz

Milan Chrobák

člen komise pro mládež - cyklokros

milanni@seznam.cz

Petr Klouček

hlavní trenér RD

pe.kloucek@seznam.cz

Petr Dlask

trenér RD

petr.dlask@centrum.cz

Michal Bednář

asistent trenéra

mibednar@seznam.cz

Jiří Šťastný

rozhodčí

jiri.stastny@gmail.com

Miroslav Janout

host

janout@iol.cz

Zdeněk Mlynář

host

mlyny76@centrum.cz

Karel Kaňka

host

karelkanka@gmail.com

Josef Krch

host

krch@cyklokros.cz

Pavel Petrovský

předseda komise

ppetrovsky@seznam.cz

Zdeněk Fafek

člen komise

Fafek.Z@seznam.cz

Jindřich Mudřík

člen komise

j.mudrik@seznam.cz

Jan Řasa

člen komise - STK a rozhodčí

jan.rasa@centrum.cz

Miloslav Urbanec

člen komise

Urbanec.Milos@seznam.cz

Josef Vild

člen komise - STK kolová

Vild.Pepino@gmail.com

Viktor Zapletal

předseda komise

zapletal.vik@volny.cz

Jiří Ježek

člen komise

jirijezek74@gmail.com

Vojtěch Pavlík

člen komise

vojtech.pavlik.caths@gmail.com

Miloslav Hollósi

předseda komise - mládež

Hollosak@seznam.cz

Martin Cetkovský

člen komise - mládež

martin.cetkovsky@seznam.cz

Jiří Kaňkovský

člen komise - mládež

jiri.kankovsky@seznam.cz

Lukáš Tamme

člen komise - mládež

tamme@bikrosclubrepy.cz

Milan Chrobák

člen komise - mládež

milanni@seznam.cz

Pavel Havránek

předseda komise

havranekfb@seznam.cz

Hana Holubová

členka komise

holuha@seznam.cz

Richard Kratochvíl

člen komise

r.kratochvil@seznam.cz

Josef Krch

člen komise

info@cyklokros.cz

Pavel Vaněk

člen komise

pavelvanekticha@seznam.cz

Jakub Kubias

člen komise

firehead@centrum.cz

David Průša

předseda komise

prusa@ceskysvazcyklistiky.cz

Jakub Edr

člen komise

+420 607 040 066

Karel Brandner

člen komise

karel.brandner@seznam.cz