Oficiální nominace: JWS XCO NMNM, MS XCO Leogang, ME XCO Mt. Tamaro, MS XCM Sakarya

Na základě Nominačních kritérií MTB XCO, XCO a souhlasu Komise MTB ČSC níže zveřejňuje reprezentační trenér Viktor Zapletal nominaci k závodům: JWS XCO NMNM, MS XCO Leogang, ME XCO Mt. Tamaro, MS XCM Sakarya.


1. JWS XCO NMNM:

Juniorky:

1. Adéla Holubová (kola-bbm.cz), 2002

2. Aneta Novotná (Adastra Cycling Team), 2003

3. Zuzana Kadlecová (Adastra Cycling Team), 2002

4. Tereza Obořilová (GT Opportunity Brno), 2002

5. Karolína Bedrníková (Expres CZ – TUFO Team Kolín), 2003

6. Kateřina Vaverková (COPR TJ Přeštice), 2002

Junioři:

1. David Šulc (IVAR CS Author Team), 2002  

2. Jan Sáska (Rouvy Specialized Cycling Team), 2002

3. Daniel Žvak (Expres CZ – TUFO Team Kolín), 2002

4. Václav Veverka (KC Kooperativa Jablonec nad Nisou), 2003

5. Tomáš Tlamka (NUTREND SPECIALIZED Racing), 2002

6. Martin Voženílek (HEAD PRO TEAM OPAVA), 2003

7. Jan Zatloukal (NUTREND SPECIALIZED Racing), 2002

(8. Filip Konečný (Bike Team Nové Město na Moravě), 2003 – omluven ze zdravotních důvodů)

Realizační tým:

1. Viktor Zapletal

2. Matěj Charvát

3. Tomáš Hrůza

4. Jiří Štěpaník

5. Jakub Šulc

6. Martin Jarouš

7. Adéla Šafářová


2. MS XCO, XCR, eBike - Leogang:

(nominace může být rozšířena, případně upravena s ohledem na výjimečný výkon v závodě SP a JWS NMNM)

XCO:

Juniorky:

1. Novotná Aneta (Adastra Cycling Team), 2003

2. Holubová Adéla (kola-bbm.cz), 2002

3. Bedrníková Karolína (Expres CZ – TUFO Team Kolín), 2003

4. Obořilová Tereza (GT Opportunity Brno), 2002

Junioři:

1. Sáska Jan (Rouvy Specialized Cycling Team), 2002

2. Šulc David (IVAR CS Author Team), 2002  

3. Žvak Daniel (Expres CZ – TUFO Team Kolín), 2002

4. Veverka Václav (KC Kooperativa Jablonec nad Nisou), 2003

5. Zatloukal Jan (NUTREND SPECIALIZED Racing), 2002

Ženy U23:

1. Sásková Tereza (Rouvy Specialized Cycling Team)

2. Tvarůžková Tereza (Expres CZ – TUFO Team Kolín)

3. Neumanová Tereza (Česká spořitelna – Accolade)

Muži U23:

1. Jelínek Josef (Cyklostar Trek Mercedes Benz Praha)

2. Skála Jaromír (Rouvy Specialized Cycling Team)

3. Jirouš Samuel (Rouvy Specialized Cycling Team)

Ženy Elite:

1. Čábelická Jitka (Gapp System - KOLOFIX MTB Racing Team)

2. Czeczinkarová Jana (LIV Mistral Cycling)

3. Štěpánová Karla (Maloja Pushbikers MTB)

Muži Elite:

1. Cink Ondřej (Kross Racing Team)

2. Škarnitzl Jan (Cyklostar Trek Mercedes Benz Praha)

3. Vastl Jan (Maloja Pushbikers MTB)

4. Kobes Lukáš (Gapp System - KOLOFIX MTB Racing Team)

eBIKE:

Ženy Elite:

1. Neumanová Tereza (Česká spořitelna – Accolade)

XCR:

1. Cink Ondřej (Kross Racing Team)

2. Jelínek Josef (Cyklostar Trek Mercedes Benz Praha)

3. U23 žena bude upřesněna po SP NMNM

4. Novotná Aneta (Adastra Cycling Team), 2003

5. Čábelická Jitka (Gapp System - KOLOFIX MTB Racing Team)

6. junior bude upřesněn po JWS NMNM

Realizační tým:

1. Viktor Zapletal

2. Matěj Charvát

3. Tomáš Hrůza

4. Jiří Štěpaník

5. Jakub Šulc

6. Martin Jarouš

7. Adéla Šafářová


3. ME XCO, XCR, XCE Mt. TAMARO:

(nominace může být rozšířena, případně upravena s ohledem na výjimečný výkon v závodě SP a JWS NMNM)

XCO:

Juniorky:

1. Novotná Aneta (Adastra Cycling Team), 2003

2. Holubová Adéla (kola-bbm.cz), 2002

3. Bedrníková Karolína (Expres CZ – TUFO Team Kolín), 2003

4. Obořilová Tereza (GT Opportunity Brno), 2002

Junioři:

1. Sáska Jan (Rouvy Specialized Cycling Team), 2002

2. Šulc David (IVAR CS Author Team), 2002  

3. Žvak Daniel (Expres CZ – TUFO Team Kolín), 2002

4. Veverka Václav (KC Kooperativa Jablonec nad Nisou), 2003

5. Zatloukal Jan (NUTREND SPECIALIZED Racing), 2002

Ženy U23:

1. Sásková Tereza (Rouvy Specialized Cycling Team)

2. Tvarůžková Tereza (Expres CZ – TUFO Team Kolín)

3. Neumanová Tereza (Česká spořitelna – Accolade)

Muži U23:

1. Jelínek Josef (Cyklostar Trek Mercedes Benz Praha)

2. Skála Jaromír (Rouvy Specialized Cycling Team)

3. Jirouš Samuel (Rouvy Specialized Cycling Team)

Ženy Elite:

1. Čábelická Jitka (Gapp System - KOLOFIX MTB Racing Team)

2. Czeczinkarová Jana (LIV Mistral Cycling)

3. Štěpánová Karla (Maloja Pushbikers MTB)

Muži Elite:

1. Cink Ondřej (Kross Racing Team)

2. Škarnitzl Jan (Cyklostar Trek Mercedes Benz Praha)

3. Vastl Jan (Maloja Pushbikers MTB)

4. Kobes Lukáš (Gapp System - KOLOFIX MTB Racing Team)

XCE:

bude upřesněno

XCR:

1. Cink Ondřej (Kross Racing Team)

2. Jelínek Josef (Cyklostar Trek Mercedes Benz Praha)

3. U23 žena bude upřesněna po SP NMNM

4. Novotná Aneta (Adastra Cycling Team), 2003

5. Čábelická Jitka (Gapp System - KOLOFIX MTB Racing Team)

6. junior bude upřesněn po JWS NMNM

Realizační tým:

1. Viktor Zapletal

2. Matěj Charvát

3. Tomáš Hrůza

4. Jiří Štěpaník

5. Jakub Šulc

6. Martin Jarouš

7. Adéla Šafářová


4. MS XCM Sakarya:

Ženy Elite:

1. Čábelická Jitka (Gapp System - KOLOFIX MTB Racing Team)

2. Czeczinkarová Jana (LIV Mistral Cycling)

3. Štěpánová Karla (Maloja Pushbikers MTB)

4. Pichlíková Jana (Kross Bikeranch)

Muži Elite:

1. Cink Ondřej (Kross Racing Team)

2. Stošek Martin (Future Cycling - Northwave)

3. Hynek Kristian (Future Cycling - Northwave)

4. Kulhavý Jaroslav (Jaroslav Kulhavý Cycling Team)

5. Adel Filip (Superior Velsbike)

6. Ulman Matouš (Česká spořitelna – Accolade)

Realizační tým:

1. Viktor Zapletal

2. Matěj Charvát

3. Tomáš Hrůza

4. Jiří Štěpaník

5. Jakub Šulc

6. Martin Jarouš

7. Robert Novotný


Foto: Michal Červený

Autor článku: Filip Švestka