Cyklokros

V Mladé Boleslavi odstartuje Toi Toi Cup

V Mladé Boleslavi odstartuje Toi Toi Cup

Zatímco silniční sezona pomalu spěje ke svému závěru, ta cyklokrosová začíná. A 26. září se na českých okruzích rozjede naplno, v Mladé Boleslavi odstartuje úvodním podnikem Toi Toi Cup, mezinárodním závodem druhé kategorie kalendáře Mezinárodní cyklistické unie.

„Příprava i v době koronavirové krize běží naplno a bez zádrhelů,“ říká ředitel závodu Antonín Ungerman. Hlásí se i zahraniční účastníci, ale … „Ano hlásí se, ale jejich případný start je limitován současnou situací. Rozhodující bude, jak se situace vyvine příští týden,“ pokračuje Ungerman a zároveň děkuje všem partnerům, kteří pořadatelům zůstali věrní.

Pojede se na klasické trati, na stejné kde se v roce 2013 uskutečnilo mistrovství Evropy. Okruh v lesoparku Štěpánka v firmy Compaq měří 2720 metrů a na úvod sezony není nijak extrémně těžký.

Přihlášky se provádí ke každému závodu seriálu Toi Toi Cupu samostatně elektronickou formou na internetových stránkách http://www.cyklokros.cz/prihlasky. V přihlášce musí být uvedeno: jméno, příjmení, název týmu, kategorie a UCI ID. Součástí přihlášení je úhrada startovného, přihlášení nabývá platnosti po úhradě startovného. Platbu je možné provést následujícími způsoby a to on-line platební kartou nebo převodem z účtu.

První kategorie vyrazí na start v 9:40, hlavní závod mužů startuje ve 14:30, ženy vyrazí na okruh ve 13:25.

Autor článku: Jaroslav Cícha