Techniserv Cup v Kyjově: Zemanová nejlepší ženou

Kristýna Zemanová z týmu Brilong Racing ovládla třetí závod domácího pohárového seriálu Techniserv Cup, který se jel na těžké trati v Kyjově a okolí. 

V kategorii žen porazila v dramatickém souboji vítězku sobotního závodu Carla Kritérijní ligy Nikolu Bajgerovou, třetí skončila se stejným odstupem Nikola Nosková.

Mezi juniory triumfoval Daniel Mráz (Mapei Merida Kaňkovský), jenž přijel di cíle osamocen před kolegou z reprezentace Milanem Kadlecem (Dukla Praha).

Výsledky

Techniserv Cup

Ženy (74,5 km): 1. Zemanová (Brilong Racing Team) 2:20:11, 2. Bajgerová (Force KCK Zlín), 3. Nosková (Lawi Junior Team) obě -2 s, 4. Hájková (BePink) -11, 5. Parmová (Stadion Louny) -42.

Juniorky (74,5 km): 1. Slaníková (Roman Kreuziger Cycling Academy) 2:20:15, 2. Kvasničková (SportRaces Cycling Team) -12, 3. Růžičková (Dukla Praha) -1:16.

Kadetky (44,7 km): 1. Hezinová (Stadion Louny) 1:30:12. Starší žákyně (29,8 km): 1. Cermanová (CK Příbram Fany-Gastro) 55:54. Mladší žákyně (14,9 km): 1. Králová (Akademie cyklistických sportů) 29:23.

Junioři (89,4 km): 1. Mráz (Mapei Merida Kaňkovský) 2:24:29, 2. Kadlec (Dukla Praha), 3. Přidal (Mapei Merida Kaňkovský) oba -1:19.

Kadeti (59,6 km): 1. Šumpík (Jaroslav Kulhavy Cycling Team) 1:36:37. Starší žáci (44,7 km): 1. Icha (Cyclo Racing Team Rakovník) 1:22:09. Mladší žáci (14,9 km): 1. Záchenský (SR) 27:16.

Carla Kritérijní liga

Muži: 1. J. Ťoupalík (Elkov Kasper) 15 b., 2. P. Kelemen (Sparta Praha) 13, 3. Bárta (ATT Investments) 12. 

Junioři: 1. Kadlec (Dukla Praha 27, 2. Mráz (Mapei Merida Kaňkovský) 21, 3. Koblížek (Tufo Pardus Prostějov) 14.

Kadeti: 1. Pešek (Roman Kreuziger Cycling Academy) 20. Starší žáci: 1. Kolesár (SR) 11. Mladší žáci: 1. Záchenský (SR) 27.

Ženy: 1. Bajgerová (Force KCK Zlín) 31, 2. Bártová 13, 3. Kohoutková (obě Dukla Praha) 11.

Juniorky: 1. Kvasničková (SportRaces) 5, 2. Němcová (Sportcomplex Břeclav) 2, 3. Marková (Dukla Praha) 2.

Kadetky: 1. Kaňkovská (Mapei Merida Kaňkovský) 21. Starší žákyně: 1. Cermanová (CK Příbram Fany-Gastro) 30. Mladší žákyně: 1. Králová (Akademie cyklistických sportů) 20.

Autor článku: Admin