Techniserv Cup v Hrabyni vyhrála Bajgerová

Pátý díl servali Technisrev Cup 2020, který se jel jako čtvrtý ročník FARM Tour, vyhrála na novém okruhu v Hrabyni Nikola Bajgerová z Dukly Praha, která přijela do cíle o 26 vteřin před svými oddílovovými kolegyněmi Terezou Korvasovou a domácí šampionkou Jarmilou Machačovou, která však zaostala již o 4:09. Po vítězství si upevnila vedoucí postavení v seriálu.

Mezi juniory zvítězil Daniel Sporysch (Roman Kreuziger Cycling Academy), vedení v seriálu si s náskokem přes sto bodů udržel Pavel Bittner (Mapeoi Merida Kaňkovský, přestože dnes tříbený z ME chyběl. V závodu juniorek přijela do cíle první Anna Lochmanová s náskokem 3:13 před Gabrielovou Bártovou (obě TUFO Pardus Prostějov), ta si ale udržela devítibodový náskok v průběžném hodnocení před dnešní přemožitelkou.

Výsledky:

Mladší žáci:

1. Dubec (Team Forman Cinelli) 39:53, 2. Filgas (ACK Stará Ves Nad Ondřejnicí), 3. Hubáček (TJ Favorit Brno) oba +17.

Starší žáci:

1. Podařil 1:09:41, 2. Bradáč (oba Dukla Praha), 3. Smith (TJ Favorit Brno) oba +45.

Kadeti:

1. Seeman (TJ Stadion Louny) 1:36:34, 2. Kadlec (Dukla Praha), 3. Mráz (Mapei Merida Kaňkovský) oba +30.

Junioři:

1. Sporysch (Roman Kreuziger Cycling Academy) 2:16:42, 2. Obdržálek (Mapei Merida Kaňkovský), 3. Čekal (TJ Favorit Brno), 4. Havrlant všichni stejný čas, 5. Vall (oba Mapei Merida Kaňkovský) +8, 6. Kopelent (TJ Favorit Brno) +12.

Mladší žákyně:

1. Cermanová (Author team Stupno) 38:47, 2. Špicarová (Cube Cyklo Špicar Jilemnice) +55, 3. Dubcová (Team Forman Cinelli) +1:25.

Starší zákyně:

1. Lhotáková (Bike freaks Holice) 39:52, 2. Laláková (Kovo Praha), 3. Douděrová (Jaroslav Kulhavy Cycling Team) obě +4.

Kadetky:

1. Marková (Dukla Praha) 1:13:26. 2. Grulichová (TUFO Pardus Prostějov) stejný čas, 3. Růžičková (Dukla Praha) +6.

Juniorky:

1. Lochmanová 1:53:29, 2. Bártová (obě TUFO Pardus Prostějov) +3:13, 3. Hejhalová +3:16, 4. S. Džerengová (obě Dukla Praha) +3:28, 5. Klímová (Ivar Cs - Author Team) +9:17, 6. Krutílková (Team Forman Cinelli) +9:20.

Ženy:

1. Bajgerová 1:47:41, 2. Korvasová +26, 3. Machačová (všechny Dukla Praha) +4:09, 4. Vaníčková (Ivar Cs - Author Team) +5:48, 5. Ungermanová (Auto Škoda Mladá Boleslav) +8:06, 6. Hartychová (Cyklostar Trek Mercedes-Benz) +8:25.

Kompletní výsledky najdete na: https://sportsoft.cz/cs/zavod/overview/5331

FOTO Zdeňka Kusáková

Autor článku: Jaroslav Cícha