Wahoo Fitness se stává oficiálním dodavatelem UCI

Mezinárodní cyklistická unie (UCI) podepsala partnerství se společností Wahoo Fitness. Technologická společnost se tak stala novým oficiálním dodavatelem pro mistrovství světa a zpřístupňuje tak své špičkové produkty všem účastníkům.

Wahoo Fitness se sídlem v Atlantě je společnost specializující se na technologie pro cyklisty, jako jsou například domácí trenéři (zejména inteligentní trenéři), monitory srdečního tepu, cyklistické počítače a cyklistický tréninkový software.

Kromě toho bude společnost Wahoo podporovat program solidarity UCI a poskytovat vybavení jak UCI v tréninkovém středisku UCI v Aigle (Švýcarsko), stejně jako kontinentálním centrům a národním federacím. Vybavení společnosti Wahoo posílí škálu nástrojů, které mají sportovci k dispozici, kterým to umožňuje snadněji trénovat v interiérech pomocí měření výkonu a pomáhá jim sledovat strukturovaný trénink.

Prostřednictvím tohoto inovativního partnerství nabídne Wahoo také svá tréninková videa na základě záběrů z událostí UCI. Tato videa budou k dispozici na integrované školicí platformě Wahoo SUF Training.

„Příchod Wahoo Fitness mezi partnery UCI je úžasná zpráva. Wahoo vyniká v oblasti inovace což je v souladu s naší ambicí a snahy o modernizaci cyklistiky. Díky ní bude náš sport ještě atraktivnější pro širokou veřejnost,“ řekl prezident UCI Prezident UCI David Lappartie.

Autor článku: Jaroslav Cícha