BMX

VSA XTREME BMX KEMPY 2024

VSA XTREME BMX KEMPY 2024

VSA Xtreme ve spolupráci se Skateparkem Pardubice pořádá 11. ročník jarního START OF THE SEASON BMX CAMPU a 12. ročník letního výukového kempu pro Freestyle BMX pod názvem VSA BMX CAMP.

Specifikací kempů je individuální přístup a maximální ohled ke schopnostem a potřebám každého účastníka. Program je vždy složen tak, aby respektoval možnosti jednotlivců. Zaměřuje se na výuku jízdy na BMX kole, která je určená všem zájemcům bez ohledu na jejich předchozí zkušenosti či znalosti.

Instruktoři účastníkům kempu předají cenné informace a zkušenosti ze závodů, cestování a z exhibic, které získali mnohaletými zkušenostmi. Dále je pro účastníky připraven kurz první pomoci, navázání komunikace se sponzory, údržba a oprava kola, proč je důležité předcházet úrazům (tedy používat ochranné pomůcky), meeting o zdravé výživě, atd. Nebude chybět odpočinkový program v podobě koupání, návštěv akce Sportovní park Pardubice a spoustu dalších aktivit.

Pokud účastníci nemají vlastní výbavu (BMX kolo, chrániče), vše je jim v průběhu kempu zapůjčeno (Pozn. počet je omezený).

START OF THE SEASON BMX CAMP

KDY: Nabitý program startuje v pátek 12. 4. 2024 ve 14:00 hod. a končí v neděli 14. 4. 2024 v 17:00 hod.
KDE:
Skatepark v Pardubicích na adrese: Kapitána Bartoše 2788, 53001 Pardubice.
UBYTOVÁNÍ: Hotel Kristl Pardubice včetně občerstvení (plná penze).
CENA KEMPU: 5 590 Kč. Možnost kempu také bez ubytování. Cena (bez ubytování, snídaní a večeří) je 4 690 Kč. 

PLATBA: 50% částky při registraci, doplatek cca 14 dní před kempem převodem na účet.
REGISTRACE: Napište si o přihlášku na e-mail: andy@janvalenta.com, podrobnější info v případě zájmu na telefonu tel: 776 130 918.

VSA BMX CAMP

KDY: Nabitý program startuje v pondělí 5. 8. 2024 ve 14:00 hod. a končí v neděli 11. 8. 2024 v 16:00 hod.
KDE:
 Skatepark v Pardubicích na adrese: Kapitána Bartoše 2788, 53001 Pardubice.
UBYTOVÁNÍ: Hotel Kristl Pardubice včetně občerstvení (plná penze).
CENA KEMPU: 10 840 Kč. Možnost kempu také bez ubytování. Cena (bez ubytování, snídaní a večeří) je 9 240 Kč. 

PLATBA: 50% částky při registraci, doplatek cca 14 dní před kempem převodem na účet.
REGISTRACE: Napište si o přihlášku na e-mail: andy@janvalenta.com, tel: 776 130 918.

PROČ VSA BMX CAMP?

VSA Xtreme team je jedním z nejproduktivnějších teamů letních extrémních sportů v Evropě zajišťujících přes 50 velkých akcí a doprovodných programů za rok. Kemp bude pod vedením Jenyho Valenty, který se živil 10 let ježděním na BMX kole v kategorii PRO. Jeny se zúčastnil několika mezinárodních exhibic a show po celém světě, byl sponzorovaný Woodward campem v USA, kde strávil hodně času i v době pořádání světově nejznámějších výukových letních kempů. Byl pravidelně zván na zastávky závodů X Games a Dew Tour a má spoustu cenných informací i díky dokončenému studiu sportovní akademie v Praze, obor management sportu.

PROČ SKATEPARK PARDUBICE?

Skatepark v Pardubicích patří k nejlepším areálům v ČR. Nabízí velmi dobré spojení pro příjezd vlakem nebo autobusem. Samotný park má veškeré překážky potřebné pro kvalitní ježdění na nejlepší úrovni i samotnou výuku základů.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT?

Program bude zaměřen na výuku triků, s kterými budou pomáhat nejzkušenější jezdci z ČR. Ti si připraví také exhibici, která bude sloužit jako inspirace a motivace ke zlepšování. Nově získané schopnosti a dovednosti bude možné uplatnit v BMX Jam závodu, který je nachystán v programu na poslední den (závod pouze pro účastníky kempu).

CO KEMP DÁLE ZAHRNUJE?

Ubytování v klidné a bezpečné části města, v hotelu Kristl. Ranní a večerní transfery do skateparku a zpět. Plnou penzi: Snídaně v hotelu, teplý oběd dovezený do skateparku a výborná večeře zase v pohodlí hotelu. Grilování ve skateparku s volným ježděním. Dále 2x svačina a pitný režim v průběhu celého dne.

CO NA ZÁVĚR?

Kemp je omezen počtem zúčastněných. Na každého účastníka čekají dárky a vybavení od partnerů, kteří podpořili tuto akci.


PŘIPOMENUTÍ ATMOSFÉRY KEMPŮ V MINULÝCH LETECH


Report VSA XTREME BMX CAMP 2022 zde.
Report VSA XTREME BMX CAMP 2020 zde.
Report VSA XTREME BMX CAMP 2019 zde.

Autor článku: Admin