ČSC

Vítejte v novém informačním portálu Českého svazu cyklistiky

Vítejte v novém informačním portálu Českého svazu cyklistiky

Internetový portál Českého svazu cyklistiky se po několika letech převlékl do modernějšího „kabátu“ a dnes (středa 8.7.2020) byl spuštěn do provozu.

Design i struktura portálu doznala zásadnějších změn, nicméně uživatelsky nebude obtížné se v něm zorientovat a hledat potřebné informace z oblasti jednotlivých disciplín, reprezentace, vzdělávání, obecných informací pro členy či kalendáře akcí a významných svazových soutěží a pohárů.

Nedílnou součástí portálu budou samozřejmě i novinky a aktuality, přinášející stručné zpravodajství ze soutěží, reprezentačních akcí nebo svazových či krajských událostí.

„ Modernizace webových stránek svazu byla jednou z mých priorit, protože původní web již nesplňoval naše potřeby a byl zastaralý. Jsem proto rád, že se nám podařilo nový web rozběhnout a že bude důstojným prostředkem pro prezentaci našeho sportu, reprezentace a také úspěchů našich sportovců.“, uvedl prezident ČSC Petr Marek.

„ Samozřejmě nás čeká ještě spousta práce na dokončení a doplnění všech informací , aby portál byl dle našich vysněných představ, ale doufám, že se nám to brzy podaří.“, doplnila generální sekretářka ČSC Jarka Krakovičová

Aktuálně probíhají v některých kapitolách ještě doplnění a malé změny, proto prosíme o Vaši trpělivost a porozumění. A pokud byste měli náměty na některá zlepšení či doplnění, neváhejte nás kontaktovat.

Autor článku: csc-admin csc-admin