„Věřím v budoucnost OCA, přidejte se k nám,“ říká Lukáš Petr

„Věřím v budoucnost OCA, přidejte se k nám,“ říká Lukáš Petr

Dnešní nelehká doba znamená pro mnohé z nás velikou nejistotu, nikdo nevíme, co nás čeká v následujících měsících. Jedno je však jisté, a to, že s omezením veškerých vnitřních prostor se populace přesouvá více do přírody a rozmáhají se rekreační sporty v čele s cyklistikou a běháním. Open Cycling Academy je už podle názvu primárně pro všechny, kterým dělá sport radost, chtějí si ho užít, popřípadě posunout svou výkonnost o stupeň výš.

Základem každé budoucnosti jsou děti. „Chceme se zaměřit na věkovou skupinu, která prochází tzv. ´zlatým věkem motoriky´. V tomto období jsou děti velmi vnímavé pro naučení se nových motorických dovedností, čehož chceme maximálně využít a dát dětem do života pohybový základ, který v budoucnu mohou využít v jakémkoliv sportu. V rámci pravidelných tréninků i kurzů MTB školy budeme děti učit citu, ovládání a správné technice jízdy na kole. Chceme vychovávat zdravou generaci, k čemuž nám pomůže i atletická průprava a koordinační cvičení,“ říká  sportovní ředitel OCA Lukáš Petr.

„I dospělí potřebují odbornou péči a zázemí, o které se dá opřít. Ať máte ve sportu jakékoliv cíle, většinou potřebujete s někým zkonzultovat svoji přípravu, zdravotní stav, funkční vyšetření, zajít si na masáž, pravidelně trénovat ve skupině, absolvovat cyklistická soustředění nebo se jen obléknout do stejného dresu a vyjet s kamarády na kafíčko. Toho jsme si vědomi, proto nabízíme tři typy členství a to Basic, Komfort a Premium, abychom pokryli požadavky vás všech. Občasné besedy s českými reprezentanty budou třešničkou na členství v OCA,“ pokračuje Lukáš Petr.

Velkým lákadlem OCA je týmové vybavení. „Pečlivě jsme vybírali vždy špičky ve svém oboru. Chci, aby naši členové hrdě oblékali barvy OCA, design cyklistického i civilního oblečení je velmi povedený. Od ledna fungujeme na sto procent, nyní je ten pravý čas na přihlášku nebo Vánoční dárek v podobě voucheru na členství v OCA,“ dodal Lukáš Petr.

FOTO Jan Brychta

Autor článku: Jaroslav Cícha

Související

Doporučené