MTB

Stošek zvítězil v Turecku, Hynek třetí

Skvělý úspěch mají za sebou čeští bikeři Martin Stošek a Kristian Hynek, kteří na trati loňského mistrovství světa v maratonu uspěli ve třetím dílu světové série maratonců.

V závodě v turecké Sakaryi na 110 km nedal Martin Stošek konkurenci šanci a dojel si pro jasné vítězství, na stupních ho doplnil týmový kolega a evropský šampion Andreas Seewald včetně třetího Kristiana Hynka. Jedenácté místo obsadil Matouš Ulman.

Skvělý výsledek zaznamenala také Nikol Flašarová na trase na 81 km, kde získala třetí místo!

Výsledky:

1. Martin Stošek (Canyon Northwave MTB Team) 4:34:54, 2. Andreas Seewald (Canyon Northwave MTB Team) 4:36:55, 3. Kristian Hynek (Canyon Northwave MTB Team) 4.43:48,… 11. Matouš Ulman ČS Accolade 4:54:40.

Ženy:

1. Barbara Benko (Maď., Maloja Pushbikers) 4:11:45, 2. Stefanie Dohrn (Něm., Torpado Südtirol) 4:23:15, 3. Nikol Flašarová (Head Cyklolive) 4:25:26.

Autor článku: Filip Švestka