MTB

Sto tisíc si rozdělí vítězové maratonského poháru, dalších dvě stě tisíc v dílčích závodech

Sto tisíc si rozdělí vítězové maratonského poháru, dalších dvě stě tisíc v dílčích závodech

Finanční odměny ve výši 100.000 Kč si rozdělí celkoví vítězové jednotlivých kategorií seriálu Prima CUP 2024, který se jede současně jako Škoda Auto Český pohár v maratonu.

Finance jsou určeny pro devět kategorií mužů a žen. Odměny pro celkem 27 oceněných starších 18 let v celkovém hodnocení věnoval generální partner seriálu Skupina ČEZ. Nejvyšší finanční příděl získají elitní kategorie mužů a žen, ti si rozdělí celkovou částku 36.000 Kč.

Částka sto tisíc korun českých však není jediným finančním ohodnocením v seriálu. Držitelé licence Českého svazu cyklistiky, pro které je seriál vypsán jako nejvyšší domácí soutěž v maratonu – Škoda Auto Český pohár v maratonu, získají finanční odměny každý závod. Částka celkových finančních odměn pro oceněné na pódiu v součtu jednotlivých akcí činí přes 210.000 Kč

Seriál Prima CUP 2024 letos nabídne celkem deset cyklistických akcí. Ty jsou určeny nejen pro profesionální jezdce, ale také pro amatérské cyklisty včetně rodin s dětmi. Pro ty nejmenší děti ve věku do 10 let jsou na každé akci připraveny dětské závody.

Rozpis finančních odměn pro celkové vítěze:

Celkem 8 bodovaných akcí seriálu Prima CUP 2024. Pro získání finanční odměny je nutné se zúčastnit minimálně 4 bodovaných akcí

Autor článku: Filip Švestka