Mistři ČR 2020

Silnice

MČR časovka jednolitvů
Mladší žáciBRADNA Vítek
Mladší žákyněCERMANOVÁ Antonie
Starší žáciBITTMAN Adam
Starší žákyněJADRNÁ Veronika
KadetiSEEMAN Adam
KadetkyKOPECKY Julia
JuniořiVACEK Mathias
JuniorkyBURLOVÁ Kristýna
ŽenyNOSKOVÁ Nikola
Muži U23OTRUBA Jakub
MužiČERNÝ Josef
MČR hromadný závod
Mladší žáciVOREL Lukáš
Mladší žákyněCERMANOVÁ Antonie
Starší žáciZAHÁLKA Štěpán
Starší žákyněJADRNÁ Veronika
KadetiSEEMAN Adam
KadetkyKOPECKY Julia
JuniořiBITTNER Pavel
JuniorkyOBOŘILOVÁ Tereza
ŽenyMACHAČOVÁ Jarmila
Muži U23ŘEPA Vojtěch
MužiŤOUPALÍK Adam
MČR družstva a dvojice
Mladší žáciSVOBODA David
 VOREL Lukáš
Mladší žákyněKRÁTKÁ Zuzka
 STRÁNSKÁ Adéla 
Starší žáciBRADÁČ Adam
 PODAŘIL Jan
Starší žákyněDUBCOVÁ Štěpánka
 JADRNÁ Veronika
Kadeti
TELECKÝ Štěpán 
 VANÍČEK Šimon 
 VYSOČAN Daniel 
 MUROŇ Matyáš 
KadetkyMARKOVÁ Adéla 
 RŮŽIČKOVÁ Anna 
JuniořiFIALA Matyáš 
 JINDŘICH Pavel
 ČEPEK Martin 
 DOSTÁL Václav 
JuniorkyKristýna BURLOVÁ
 HEJHALOVÁ Dagmar 
MužiBÁRTA  Jan
 KUKRLE Michael 
 SCHLEGEL Michal
 OTRUBA Jakub 
ŽenyKORVASOVÁ Tereza
 MACHAČOVÁ Jarmila

MTB

MČR XCO
Mladší žáciSVOBODA David
Mladší žákyněGROHOVÁ Lucie
Starší žáciBAŽANT Kryštof
Starší žákyněVIKOVÁ Hanka
KadetiPÁVEK Matyáš
KadetkySPĚŠNÁ Simona
JuniořiSÁSKA Jan
JuniorkyNOVOTNÁ Aneta
Ženy U23TVARŮŽKOVÁ Tereza
Muži U23JIROUŠ Samuel
MužiCINK Ondřej
ŽenyČÁBELICKÁ Jitka
MČR XCR – štafeta
ŽáciBAŽANT Kryštof
 DUŠKOVÁ Kateřina 
 FALTYSOVÁ Nela
 SVOBODA David
EliteSÁSKA Jan 
 SÁSKOVÁ Tereza 
 NOVOTNÁ Aneta 
 JIROUŠ Samuel
MČR UP-HILL
KadetiHOJKA František
KadetkyRŮŽIČKOVÁ Anna
JuniořiŠULC David
JuniorkyBEDRNÍKOVÁ Karolína
MužiPAPRSTKA Tomáš
ŽenyČÁBELICKÁ Jitka
MČR DHI 
ŽáciVORLÍČEK Marián
KadetiNOVOTNÝ Robin
JuniořiCVINGER David
MužiSEHNAL David
ŽenyDURČÁKOVÁ Dominika
MČR ENDURO 
Muži U21ADAMI Maxim
MužiCHARVÁT Matěj
ŽenyHAVLICKÁ Kristýna
MČR E-bike 
MužiRYDVAL Filip
ŽenyNEUMANOVÁ Tereza
MČR TRIAL 
Mladší žáciSEHNAL Jiří
Mladší žákyněMUDRYCHOVÁ Štěpánka
Starší žáciŽENATÝ Radim
Starší žákyněPECHÁČKOVÁ Denisa
KadetiVYMĚTAL René
Muži „20“KOLÁŘ Václav
Muži „26“VEPŘEK Tomáš
ŽenyPEČÍNKOVÁ Alžběta
MČR 4X 
ŽáciVOKURKA Václav
MužiSLAVÍK Tomáš
MČR XCM 
MužiCINK Ondřej
ŽenyCZECZINKAROVÁ Tereza

Dráha

1 km p.s.
ŽáciPETERKA David
ŽákyněLAZAROVÁ Elen
KadetiKOBLÍŽEK Matyáš
KadetkyJABORNÍKOVÁ  Anna
JuniořiPAGÁČ David
JuniorkyBÁARTOVÁ Gabriela
ŽenyKAŇKOVSKÁ Sára 
MužiBÁBEK Tomáš
sprint
ŽáciPETERKA David
ŽákyněLAZAROVÁ Elen
KadetiKOBLÍŽEK Matyáš
KadetkyJABORNÍKOVÁ  Anna
JuniořiPAGÁČ David
JuniorkyHEJHALOVÁ Dagmar
ŽenyJABORNÍKOVÁ Veronika 
MužiBÁBEK Tomáš 
Keirin
ŽáciPETERKA David
ŽákyněJADRNÁ  Veronika
KadetiKOBLÍŽEK Matyáš
KadetkyJABORNÍKOVÁ  Anna
JuniořiPAGÁČ David
JuniorkyHEJHALOVÁ Dagmar
ŽenyJABORNÍKOVÁ Veronika   
MužiČECHMAN Martin
4 km jednotlivci
ŽáciPODAŘIL Jan
ŽákyněJADRNÁ  Veronika
KadetiNOVÁK Pavel
KadetkyMÜLLEROVÁ Patricie
JuniořiŠIROKÝ Štěpán 
JuniorkyBURLOVÁ Kristýna
ŽenyKOHOUTKOVÁ Kateřina 
MužiPETRULA Nikolas
Bodovací závod
ŽáciPODAŘIL Jan
ŽákyněJADRNÁ Veronika
KadetiKOBLÍZEK Matyáš
KadetkyJABORNÍKOVÁ  Anna
JuniořiOTTA Josef
JuniorkyBURLOVÁ Kristýna
ŽenyMACHAČOVÁ Jarmila      
MužiBABOR Daniel
Vylučovací závod
ŽenyŠEVČÍKOVÁ Petra 
MužiBABOR Daniel
Scratch
ŽáciPETERKA  David
ŽákyněJABORNÍKOVÁ  Anna
KadetiKOBLÍZEK Matyáš
KadetkyJABORNÍKOVÁ  Anna
JuniořiČEKAL Josef
JuniorkyBURLOVÁ Kristýna
ŽenyŠEVČÍKOVÁ Petra 
MužiBÁRTA Tomáš
Omnium
ŽenyMACHAČOVÁ Jarmila
MužiBABOR Daniel
Team sprint
ŽáciPETERKA  David
 PEŠEK Adam
 KOTSCHY Vít
ŽákyněMIKULÁŠKOVÁ Alice
 LAZAROVÁ Elen
KadetiKOBLÍZEK Vojtěch
 KOBLÍŽEK Matyáš
 ŠTEC Radovan
KadetyPETERKOVÁ Sára Kateřina
 RUNTOVÁ Hanka
JuniořiVLČEK Radek
 LINHART Matěj
 BÁBEK Adam
JuiorkyHEJHALOVÁ Dagmar
 BÁARTOVÁ Gabriela
ŽenyKAŇKOVSKÁ Sára
 JABORNÍKOVÁ Veronika
MužiČECHMAN Martin
 BOHUSLÁVEK
 ŠŤASTNÝ Jakub
Madison
ŽáciPETERKA David
 BITTMAN Adam
Žákyně/KadetkyJABORNÍKOVÁ Anna
 ZOUBKOVÁ Veronika 
KadetiŠTEC Radovan
 KOBLÍŽEK Matyáš
JuniořiVÁVRA Petr
 ČEPEK Martin
Ženy/JuniorkyŠEVČÍKOVÁ Petra 
 KOHOUTKOVÁ Kateřina 
MužiBABOR Daniel
 SMÉKAL René
4 KM družstva
ŽáciURBÁNEK Tomáš
 PETERKA  David
 KOTSCHY Vít
 PEŠEK Adam
Žákyně/KadetkyPOULOVÁ Michaela 
 NĚMCOVÁ  Barbora
 JABORNÍKOVÁ  Anna 
 JADRNÁ Veronika 
KadetiKOBLÍŽEK Matyáš
 ŠTEC Radovan
 NOVÁK Pavel
 KOBLÍZEK Vojtěch
JuniořiKOVAŘČÍK Petr
 VONDRÁČEK Jan
 OTTA Josef
 VLČEK Radek
Ženy/JuniorkyKOHOUTKOVÁ Kateřina 
 BURLOVÁ Kristýna
 ŠEVČÍKOVÁ Petra
 MACHAČOVÁ Jarmila 
MužiKRAUS Jan
 PETRULA Nikolas
 KELEMEN Pavel
 VONEŠ Jan

Cyklokros

Cyklokros
Mladší žáciPAZOUREK Tadeáš
Mladší žákyněFRYDRYCHOVÁ Karolína
Starší žáciBAŽANT Kryštof
Starší žákyněVIKOVÁ Hanka
KadetiJEŽEK Václav
KadetkyDLASKOVÁ Vanda
Junioři JINDŘICH Pavel
Juniorky KOPECKY Julia
MužiBOROŠ Michael
Ženy HAVLÍKOVÁ Pavla

BMX

MČR BMX racing
Kluci 10PAVKA Matěj
Kluci 11BLEIER Tobias
Kluci 12VLČEK Albert
Kluci 13CHUDOBA Viktor
Kluci 14POŘÍZEK Jan
Kluci 15SOKOL Vilém
Kluci 16MENTLÍK Matyáš
JuniořiFABISZ Matěj
JuniorkyHÁJKOVÁ Michaela
MužiNEVRKLA Mikuláš
ŽenyBARTŮŇKOVÁ Eliška
MČR BMX freestyle park
ExpertBLIŽŇÁK František
JuniorBARANEC Ondřej
MužiBERAN Tomáš
ŽenyJALŮVKOVÁ Kateřina

Sálovka

MČR kolová
ŽáciBAXA Jáchym 
 BAXA Richard
Junioři OTÁSEK Dominik 
 HELIS Vendelín 
Muži U23VÁŇA Filip
 VAVRUŠA Radim
MužiHRDLIČKA Jiří
 LOSKOT Pavel
MČR krasojízda
Bez výsledků – kvůli C19 nestihli všechny soutěže dokončit