Mistři ČR 2020

ŠKODA AUTO MISTROVSTVÍ ČR A SR 2020

MČR časovka jednotlivců
Juniorky BURLOVÁ Kristýna TEAM DUKLA PRAHA
Ženy NOSKOVÁ Nikola Équipe Paule Ka
Muži U23 OTRUBA Jakub ELKOV KASPER 
Muži ČERNÝ Josef CCC Team
MČR hromadný závod
Juniorky OBOŘILOVÁ Tereza GT OPPORTUNITY BRNO
Ženy MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA
Muži U23 ŘEPA Vojtěch TOPFOREX – LAPIERRE PRO
Muži ŤOUPALÍK Adam ELKOV KASPER 

MISTROVSTVÍ ČR MLÁDEŽE NA SILNICI 2020

MČR časovka jednolitvů
Mladší žáci BRADNA Vítek KC KOOPERATIVA Jablonec 
Mladší žákyně CERMANOVÁ Antonie AUTHOR TEAM STUPNO
Starší žáci BITTMAN Adam KOVO PRAHA
Starší žákyně JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Kadeti SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY
Kadetky KOPECKY Julia LRTV Swift
Junioři VACEK Mathias Team Giorgi
MČR hromadný závod
Mladší žáci VOREL Lukáš SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
Mladší žákyně CERMANOVÁ Antonie AUTHOR TEAM STUPNO
Starší žáci ZAHÁLKA Štěpán CK SLAVOJ TEREZÍN – CYKLO CI
Starší žákyně JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Kadeti SEEMAN Adam TJ STADION LOUNY
Kadetky KOPECKY Julia LRTV Swift
Junioři BITTNER Pavel MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ

MISTROVSTVÍ ČR V ČASOVCE DVOJIC A DRUŽSTEV 2020

MČR družstva a dvojice
Mladší žáci SVOBODA David ADASTRA Cycling Team
VOREL Lukáš SKIANDBIKE KUNRATICE TEAM
Mladší žákyně KRÁTKÁ Zuzka Bike Freaks Holice
STRÁNSKÁ Adéla  IVAR CS – AUTHOR TEAM
Starší žáci BRADÁČ Adam TEAM DUKLA PRAHA
PODAŘIL Jan TEAM DUKLA PRAHA
Starší žákyně DUBCOVÁ Štěpánka TEAM FORMAN CINELLI
JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV
MČR družstva a dvojice
Kadeti TJ FAVORIT BRNO
TELECKÝ Štěpán 
VANÍČEK Šimon  SPORTCOMPLEX BŘECLAV
VYSOČAN Daniel  TJ FAVORIT BRNO
MUROŇ Matyáš  TJ FAVORIT BRNO
Kadetky MARKOVÁ Adéla  TEAM DUKLA PRAHA
RŮŽIČKOVÁ Anna  TEAM DUKLA PRAHA
Junioři FIALA Matyáš  ČEZ Cyklo Team Tábor
JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY
ČEPEK Martin  TEAM DUKLA PRAHA
DOSTÁL Václav  ČEZ Cyklo Team Tábor
Juniorky Kristýna BURLOVÁ TEAM DUKLA PRAHA
HEJHALOVÁ Dagmar  TEAM DUKLA PRAHA
Muži BÁRTA  Jan ELKOV KASPER
KUKRLE Michael  ELKOV KASPER
SCHLEGEL Michal ELKOV KASPER
OTRUBA Jakub  ELKOV KASPER
Ženy KORVASOVÁ Tereza TEAM DUKLA PRAHA
MACHAČOVÁ Jarmila TEAM DUKLA PRAHA

MISTROVSTVÍ ČR MTB XCO 2020

MČR XCO
Mladší žáci SVOBODA David ADASTRA Cycling Team
Mladší žákyně GROHOVÁ Lucie Author Team Stupno
Starší žáci BAŽANT Kryštof TJ SOKOL PLAVY – CYKLO BENDA
Starší žákyně VIKOVÁ Hanka TEAM DUKLA PRAHA
Kadeti PÁVEK Matyáš KC KOOPERATIVA Jablonec n. N
Kadetky SPĚŠNÁ Simona MS Bike Academy racing
Junioři SÁSKA Jan ROUVY SPECIALIZED
Juniorky NOVOTNÁ Aneta ADASTRA Cycling Team
Ženy U23 TVARŮŽKOVÁ Tereza EXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
Muži U23 JIROUŠ Samuel ROUVY SPECIALIZED
Muži CINK Ondřej KROSS RACING TEAM
Ženy ČÁBELICKÁ Jitka GAPP Systém – KOLOFIX
MČR XCR – štafeta
Žáci BAŽANT Kryštof ADASTRA + CYKLO BENDA
DUŠKOVÁ Kateřina  ADASTRA + CYKLO BENDA
FALTYSOVÁ Nela ADASTRA + CYKLO BENDA
SVOBODA David ADASTRA + CYKLO BENDA
Elite SÁSKA Jan  ROUVY SPECIALIZED
SÁSKOVÁ Tereza  ROUVY SPECIALIZED
NOVOTNÁ Aneta  ROUVY SPECIALIZED
JIROUŠ Samuel ROUVY SPECIALIZED
MČR DHI
Žáci VORLÍČEK Marián MMR Racing
Kadeti NOVOTNÝ Robin Cykloklematek Scott DH Team
Junioři CVINGER David OreMtbRacing team
Muži SEHNAL Stanislav Kellys Factory Team
Ženy DURČÁKOVÁ Dominika Qayron Factory Team
MČR ENDURO
Muži U21 ADAMI Maxim FOXHOLESSHOP.cz
Muži CHARVÁT Matěj Banshee Bikes / CharvatBros
Ženy HAVLICKÁ Kristýna ROCK MACHINE – CYKLOMAX
MČR UP-HILL
Kadeti HOJKA František Jaroslav Kulhavý Cycling Team
Kadetky RŮŽIČKOVÁ Anna TEAM DUKLA PRAHA
Junioři ŠULC David IVAR CS – AUTHOR TEAM
Juniorky BEDRNÍKOVÁ Karolína EXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
Muži PAPRSTKA Tomáš EXPRES CZ – TUFO TEAM KOLÍN
Ženy ČÁBELICKÁ Jitka GAPP Systém – KOLOFIX
MČR XCM
Muži CINK Ondřej KROSS RACING TEAM
Ženy CZECZINKAROVÁ Jana LIV Mistral Cycling
MČR E-bike
Muži RYDVAL Filip Česká spořitelna Accolade
Ženy NEUMANOVÁ Tereza Česká spořitelna Accolade
MČR TRIAL
Mladší žáci SEHNAL Jiří Trial Bike Moravský Kras
Mladší žákyně MUDRYCHOVÁ Štěpánka CYKLO KLUB ZNOJMO
Starší žáci ŽENATÝ Radim Biketrial Blansko
Starší žákyně PECHÁČKOVÁ Denisa CYKLO-TRIAL STŘEDNÍ ČECHY
Kadeti VYMĚTAL René CYKLO KLUB ZNOJMO
Muži „20“ KOLÁŘ Václav Trial Bike Moravský Kras
Muži „26“ VEPŘEK Tomáš BIKETRIAL KLUB OLOMOUC
Ženy PEČÍNKOVÁ Alžběta AMK HAMRY NAD SÁZAVOU
MČR 4X
Muži SLAVÍK Tomáš RSP – racing team

MISTROVSTVÍ ČR NA DRÁZE 2020

MČR 1 km p.s.
Žáci PETERKA David SK PETŘÍN PLZEŇ
Žákyně LAZAROVÁ Elen TJ FAVORIT BRNO
Kadeti KOBLÍŽEK Matyáš TUFO PARDUS Prostějov
Kadetky JABORNÍKOVÁ  Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Junioři PAGÁČ David ASO DUKLA BRNO
Juniorky BÁRTOVÁ Gabriela TUFO PARDUS Prostějov
Ženy KAŇKOVSKÁ Sára  ASO DUKLA BRNO
Muži BÁBEK Tomáš ASO DUKLA BRNO
MČR sprint
Žáci PETERKA David SK PETŘÍN PLZEŇ
Žákyně LAZAROVÁ Elen TJ FAVORIT BRNO
Kadeti KOBLÍŽEK Matyáš TUFO PARDUS Prostějov
Kadetky JABORNÍKOVÁ  Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Junioři PAGÁČ David ASO DUKLA BRNO
Juniorky HEJHALOVÁ Dagmar TEAM DUKLA PRAHA
Ženy JABORNÍKOVÁ Veronika  ASO DUKLA BRNO
Muži BÁBEK Tomáš  ASO DUKLA BRNO
MČR Keirin
Žáci PETERKA David SK PETŘÍN PLZEŇ
Žákyně JADRNÁ  Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Kadeti KOBLÍŽEK Matyáš TUFO PARDUS Prostějov
Kadetky JABORNÍKOVÁ  Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Junioři PAGÁČ David ASO DUKLA BRNO
Juniorky HEJHALOVÁ Dagmar TEAM DUKLA PRAHA
Ženy JABORNÍKOVÁ Veronika    ASO DUKLA BRNO
Muži ČECHMAN Martin ASO DUKLA BRNO
MČR 4 km jednotlivci
Žáci PODAŘIL Jan TEAM DUKLA PRAHA
Žákyně JADRNÁ  Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Kadeti NOVÁK Pavel TUFO PARDUS Prostějov
Kadetky MÜLLEROVÁ Patricie TUFO PARDUS Prostějov
Junioři ŠIROKÝ Štěpán  TJ FAVORIT BRNO
Juniorky BURLOVÁ Kristýna TEAM DUKLA PRAHA
Ženy KOHOUTKOVÁ Kateřina  TEAM DUKLA PRAHA
Muži PETRULA Nikolas TEAM DUKLA PRAHA
MČR Bodovací závod
Žáci PODAŘIL Jan TEAM DUKLA PRAHA
Žákyně JADRNÁ Veronika SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Kadeti KOBLÍZEK Matyáš TUFO PARDUS Prostějov
Kadetky JABORNÍKOVÁ  Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Junioři OTTA Josef TUFO PARDUS Prostějov
Juniorky BURLOVÁ Kristýna TEAM DUKLA PRAHA
Ženy MACHAČOVÁ Jarmila       TEAM DUKLA PRAHA
Muži BABOR Daniel TUFO PARDUS Prostějov
MČR Vylučovací závod
Ženy ŠEVČÍKOVÁ Petra  TEAM DUKLA PRAHA
Muži BABOR Daniel TUFO PARDUS Prostějov
MČR Scratch
Žáci PETERKA  David SK PETŘÍN PLZEŇ
Žákyně JABORNÍKOVÁ  Anna ASO DUKLA BRNO
Kadeti KOBLÍZEK Matyáš TUFO PARDUS Prostějov
Kadetky JABORNÍKOVÁ  Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Junioři ČEKAL Josef TJ FAVORIT BRNO
Juniorky BURLOVÁ Kristýna TEAM DUKLA PRAHA
Ženy ŠEVČÍKOVÁ Petra  TEAM DUKLA PRAHA
Muži BÁRTA Tomáš TUFO PARDUS Prostějov
MČR Omnium
Ženy MACHAČOVÁ Jarmila  TEAM DUKLA PRAHA
Muži BABOR Daniel TUFO PARDUS Prostějov
MČR Team sprint
Žáci PETERKA  David SK PETŘÍN PLZEŇ
PEŠEK Adam SK PETŘÍN PLZEŇ
KOTSCHY Vít SK PETŘÍN PLZEŇ
Žákyně MIKULÁŠKOVÁ Alice TJ FAVORIT BRNO
LAZAROVÁ Elen TJ FAVORIT BRNO
Kadeti KOBLÍZEK Vojtěch TUFO PARDUS Prostějov
KOBLÍŽEK Matyáš TUFO PARDUS Prostějov
ŠTEC Radovan TUFO PARDUS Prostějov
Kadety PETERKOVÁ Sára Kateřina Roman Kreuziger Cycling Academy
RUNTOVÁ Hanka SportRaces Cycling Team
Junioři VLČEK Radek TUFO PARDUS Prostějov
LINHART Matěj BIKE TEAM UNIČOV
BÁBEK Adam BIKE TEAM UNIČOV
Juiorky HEJHALOVÁ Dagmar TEAM DUKLA PRAHA
BÁRTOVÁ Gabriela TUFO PARDUS Prostějov
Ženy KAŇKOVSKÁ Sára ASO DUKLA BRNO
JABORNÍKOVÁ Veronika ASO DUKLA BRNO
Muži ČECHMAN Martin ASO DUKLA BRNO
BOHUSLÁVEK BIKROSCLUB ŘEPY
ŠŤASTNÝ Jakub ASO DUKLA BRNO
MČR Madison
Žáci PETERKA David SK PETŘÍN PLZEŇ
BITTMAN Adam KOVO PRAHA
Žákyně/Kadetky JABORNÍKOVÁ Anna SPORTCOMPLEX BŘECLAV
ZOUBKOVÁ Veronika  SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Kadeti ŠTEC Radovan TUFO PARDUS Prostějov
KOBLÍŽEK Matyáš TUFO PARDUS Prostějov
Junioři VÁVRA Petr TEAM DUKLA PRAHA
ČEPEK Martin TEAM DUKLA PRAHA
Ženy/Juniorky ŠEVČÍKOVÁ Petra  TEAM DUKLA PRAHA
KOHOUTKOVÁ Kateřina  TEAM DUKLA PRAHA
Muži BABOR Daniel TUFO PARDUS Prostějov
SMÉKAL René TUFO PARDUS Prostějov
MČR 4 KM družstva
Žáci URBÁNEK Tomáš CYKLOTEAM OSTROV
PETERKA  David SK PETŘÍN PLZEŇ
KOTSCHY Vít SK PETŘÍN PLZEŇ
PEŠEK Adam SK PETŘÍN PLZEŇ
Žákyně/Kadetky POULOVÁ Michaela  SPORTCOMPLEX BŘECLAV
NĚMCOVÁ  Barbora SPORTCOMPLEX BŘECLAV
JABORNÍKOVÁ  Anna  SPORTCOMPLEX BŘECLAV
JADRNÁ Veronika  SPORTCOMPLEX BŘECLAV
Kadeti KOBLÍŽEK Matyáš TUFO PARDUS Prostějov
ŠTEC Radovan TUFO PARDUS Prostějov
NOVÁK Pavel TUFO PARDUS Prostějov
KOBLÍZEK Vojtěch TUFO PARDUS Prostějov
Junioři KOVAŘČÍK Petr TUFO PARDUS Prostějov
VONDRÁČEK Jan TUFO PARDUS Prostějov
OTTA Josef TUFO PARDUS Prostějov
VLČEK Radek TUFO PARDUS Prostějov
Ženy/Juniorky KOHOUTKOVÁ Kateřina  TEAM DUKLA PRAHA
BURLOVÁ Kristýna TEAM DUKLA PRAHA
ŠEVČÍKOVÁ Petra TEAM DUKLA PRAHA
MACHAČOVÁ Jarmila  TEAM DUKLA PRAHA
Muži KRAUS Jan TEAM DUKLA PRAHA
PETRULA Nikolas TEAM DUKLA PRAHA
KELEMEN Pavel TEAM DUKLA PRAHA
VONEŠ Jan TEAM DUKLA PRAHA

MISTROVSTVÍ ČR BMX 2020

MČR BMX racing
Kluci 10 PAVKA Matěj BMX KRUPKA
Kluci 11 BLEIER Tobias BIKROSCLUB ŘEPY
Kluci 12 VLČEK Albert BIKROSCLUB ŘEPY
Kluci 13 CHUDOBA Viktor BIKROSCLUB ŘEPY
Kluci 14 POŘÍZEK Jan SC BMX Benátky nad Jizerou
Kluci 15 SOKOL Vilém BMX Pardubice
Kluci 16 MENTLÍK Matyáš BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Junioři FABISZ Matěj TJ BMX TŘINEC
Juniorky HÁJKOVÁ Michaela BMX & 4X TEAM OLYMPUS
Muži NEVRKLA Mikuláš B4 TEAM
Ženy BARTŮŇKOVÁ Eliška Bikros klub Jeseník – ÚAMK
MČR BMX freestyle park
Expert BLIŽŇÁK František CZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Junior BARANEC Ondřej CZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Muži BERAN Tomáš CZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION
Ženy JALŮVKOVÁ Kateřina CZECH FREESTYLE BMX ASSOCIATION

MISTROVSTVÍ ČR CYKLOKROS 2020

MČR Cyklokros
Mladší žáci PAZOUREK Tadeáš CYCLING ACADEMY TÁBOR
Mladší žákyně FRYDRYCHOVÁ Karolína AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Starší žáci BAŽANT Kryštof TJ SOKOL PLAVY – CYKLO BENDA
Starší žákyně VIKOVÁ Hanka TEAM DUKLA PRAHA
Kadeti JEŽEK Václav IVAR CS – AUTHOR TEAM
Kadetky DLASKOVÁ Vanda AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
Junioři  JINDŘICH Pavel TJ STADION LOUNY
Juniorky  KOPECKY Julia LRTV Swift
Muži BOROŠ Michael ČEZ Cyklo Team Tábor
Ženy  HAVLÍKOVÁ Pavla KC KOOPERATIVA Jablonec n. N

MISTROVSTVÍ ČR KOLOVÁ 2020

MČR kolová
Žáci BAXA Jáchym  TJ Sokol Zlín – Prštné
BAXA Richard TJ Sokol Zlín – Prštné
Junioři  OTÁSEK Dominik  TJ Sokol Zlín – Prštné
HELIS Vendelín  TJ Sokol Zlín – Prštné
Muži U23 VÁŇA Filip TJ SPARTAK Přerov – TJ Sokol Zlín – Prštné
VAVRUŠA Radim TJ SPARTAK Přerov – TJ Sokol Zlín – Prštné
Muži HRDLIČKA Jiří SC Svitávka
LOSKOT Pavel SC Svitávka