Dráha

Machačová má další dva dráhové tituly

Jarmila Machačová z Dukly Praha vybojovala na domácím šampionátu ve vytrvalostních disciplínách v Brně další dva tituly, když nejlepší byla ve scratchi a stíhacím závodu.

V mistrovství, které je součástí Českého poháru mládeže a žen,  byla stejně úspěšná i juniorka Gabriela Bártová (TUFO Pardus Prostějov), kadetka Patricie Müllerová (TUFO Pardus Prostějov). Stíhací závod juniorů vyhrál Milan Kadlec (Dukla Praha), scratch ovládl Matyáš Koblížek (TUFO Pardus Prostějov).

Scratch:

Mladší žáci:

1. Bradáč, 2. M. Král (oba Dukla Praha), 3. Ciboch (KOVO Praha).

Starší žáci:

1. Richter (TJ Favorit Brno), 2. Tesařík (Mapei Merida Kaňkovský), 3. Novák (TUFO Pardus Prostějov).

Kadeti:

1. Rich. Kobr (Roman Kreuziger Cycling Academy), 2. K. Král (Dukla Praha), 3. Kohout (Roman Kreuziger Cycling Academy).

1. M. Koblížek (TUFO Pardus Prostějov), 2. Široký, 3. Čepek (oba TJ Favorit Brno).

Žákyně:

1. Lazarová (TJ Favorit Brno), 2. Hermanová (Sportcomplex Břeclav), 3. Strakatá (Dukla Praha).

Kadetky:

1. Müllerová (TUFO Pardus Prostějov), 2. Marková (Dukla Praha), 3. Jadrná (Sportcomplex Břeclav).

Juniorky:

1. Bártová (TUFO Pardus Prostějov), 2. Němcová (Sportcomplex Břeclav), 3. Runtová (SportRaces Cycling Team).

1. Machačová, 2. Burlová, 3. S. Džerengová (všechny Dukla Praha).

Stíhací závod:

Finále: Machačová 4:00,432 – Burlová 4:03,473, 3. S. Džerengová 4:14,207.

Juniorky:

Finále: Bártová 2:39,540 – Parmová (TJ Stadion Louny) 2:39,751, 3. Runtová 2:39,651.

Kadetky:

Finále: Müllerová 2:44,160 – Grulichová (TUFO Pardus Prostějov) 2:48,128, 3. Jadrná 2:46,438.

Žákyně:

Finále: Strakatá 2:50,547 – Hezinová (TJ Stadion Louny) 2:55,185, 3. Hermanová 2:53,659.

Finále: Kadlec (Dukla Praha) 3:31,062 – Novák (TUFO Pardus Prostějov) 3:32,062, 3. M. Koblížek 3:35,693.

Kadeti:

Finále: V. Koblížek (TUFO Pardus Prostějov) 2:23,966 – Rich. Kobr 2:30,031, 3. Hladík (SK Petřín Plzeň) 2:26,310.

Finále: Novák 2:41,433 – Kruliš (TJ Stadion Louny) 2:48,206, 3. Vrána (CK Dacom Pharma Kyjov) 2:41,156.

Finále: M. Král 3:01,003 – Bradáč 3:05,716, 3. Hasal (Dukla Praha) 2:59,011.