MTB

Bikový víkend na Zličíně a pokračování ŠKODA Pražského MTB poháru už ve středu

Bikový víkend na Zličíně a pokračování ŠKODA Pražského MTB poháru už ve středu

ŠKODA Pražský MTB pohár pokračoval vydařeným víkendem v téměř ideálním cyklistickém počasí na Zličíně. Volnočasový seriál horských kol v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů, včetně cyklistů s handicapem pokračuje pátým kolem už ve středu 1. května v areálu Lesoparku Singletrail Letňany.

Zličínský Bike Park prožil vydařený, prosluněný víkend v rámci svého pořadatelství 3. a 4. kola ŠKODA Pražského MTB poháru. Závod na Zličíně se odehrával v novém modelu oproti minulým ročníkům. Změny zaznamenala především trať, kde pořadatelský tým v čele s Martinem Jaroušem odvádí mimořádnou práci a borci by mohli klidně pořádat vzdělávací kurzy na téma: „Jak postavit bikovou trať na rovině, aby byla těžká, bezpečná, technická a hravá“.

Pouhé dva dny mají závodníci na oddych a seriál pokračuje dalším, v pořadí už pátým závodem v lokalitě Single trailů Letňany v letňanském lesoparku.

Na jezdce čeká tradiční okruh, který je v závodním tempu více než „výživný“, ostatně vyzkoušejte sami, účastnit se může opravdu každý. Trať bude vyznačena pro trénink během úterního odpoledne. Zájemci o týmové stání či parkování karavanů, prosíme kontaktujte přímo Mirka Svobodu: tel: +420 603 418 856.

FOTO Pavel Křikava

TZ Pražský pohár

Autor článku: Jaroslav Cícha