Bábek vyhrál 1 km, ale v keirinu jej porazil Čechman

Další zlatou, již dvaatřicátou, z domácích dráhových šampionátu přidal dnes do své sbírky na oválu v Praze na Třebešíně Tomáš Bábek, který ovládl naprosto přesvědčivě závod na 1 km s pevným startem.  Jezdec Dukly Brno za sebou nechal Robina Wagnera a Jiřího Janoška. 
V jeho hlavní disciplíně keirinu však tentokrát našel přemožitele a musel se spokojit se stříbrem. Mistrovský titul vybojoval další jezdec Dukly Brno Martin Čechman, třetí byl David Sojka (Dukla Brno).
Muži:
1 km s pevným startem:
1. T. Bábek 1:02,819, 2. Wagner 1:04,112, 3. Janošek 1:05,033, 4. Šťastný 1:05,472, 5. Čechman 1:05,687, 6. Topinka (Bikrosclub Řepy) 1:06,105.
Keirin:
1.  Čechman, 2. T. Bábek, 3. Sojka, 4. Janošek (všichni Dukla Brno), 5. Bohuslávek (Bikrosclub Řepy), 6, Šťastný (Dukla Brno).
Týmový sprint:
Junioři:
1. Vlček, Linhart, A. Bábek (TUFO Pardu Prostějov/Bike Team Uničov) 1:06,33, 2. Pagáč, Vávra, Čepek (Dukla Brno/Dukla Praha) 1:06,68, 3. Toul, Titěra, Lamač, Borkovec (KOVO Praha) 1:08,91.
Kadeti:
1. V Koblížek, M. Koblížek, Štec (TUFO Pardus Prostějov) 1:07,94, 2. Kadlec, Rich. Kobr, Rob. Kobr (Dukla Praha/TJ Lokomotiva Beroun) 1:09,21, 3. Telecký, Malášek, Hytych (TJ Favorit Brno) 1:09,38.
Žáci:
1. Peterka, Pešek Kotschy (SK Petřín Plzeň) 36,926, 2. Král, Bradáč, Podařil (Dukla Praha) 38,029, 3. Štibingr, Bittman, Dvoříček (KOVO Praha) 38,283.
Ženy:
1. S. Kaňkovská, V. Jaborníková (Dukla Brno) 47,335.
Juniorky:
1. Hejhalová, Bártová (Dukla Praha/TUFO Pardus Prostějov) 49,95, 2. V. Bartoníková, A. Jaborníková (Dukla Brno/Sportcomplex Břeclav) 50,489, 3. E. Marková, Parmová (Dukla Praha/TJ Stadion Louny) 54,891.
Kadetky:
1. Peterková, Runtová (Roman Kreuziger Cycling Academy/SportRaces Cycling Team) 27,403, 2. Mikšaníková, Němcová (Sportcomplex Břeclav) 27,853, 3. A. Marková, Müllerová (Dukla Praha/TUFO Pardus Prostějov) 28,227.
Žákyně:
1. Mikulášková, Lazarová (TJ Favorit Brno) 28,732, 2. Jadrná, Hrůzová (Sportcomplex Břeclav) 29,256, 3, Hermanová, Richterová (Sportcomplex Břeclav/TUFO Pardus Prostějov) 29,464.
Keirin:
Junioři:
1. Pagáč (Dukla Brno), 2. Jelínek (TJ Favorit Brno), 3. Čepek (Dukla Praha).
Kadeti:
1. M. Koblížek, 2. V. Koblížek, 3. Pořízka (KOVO Praha).
Žáci:
1. Peterka, 2. Podařil, 3. Král.
Ženy:
1. V. Jaborníková, 2. S. Kaňkovská.
Juniorky:
1. Hejhalová, 2. V. Bartoníková, 3. Bártová.
Kadetky:
1. A. Jaborníková, 2. Poulová (Sportcomplex Břeclav) , 3. Müllerová.
Žákyně:
1. Jadrná, 2. Strakatá (Dukla Praha), 3. Lazarová.