MTB

Registrace na finále ŠKODA TOMKET Pražského MTB poháru a AMČR je spuštěna

Registrace na finále ŠKODA TOMKET Pražského MTB poháru a AMČR je spuštěna

Registrace na finálové, pátý a šestý závod volnočasového seriálu horských kol v olympijském cross country, ŠKODA TOMKET Pražského MTB poháru 2020 a Akademického mistrovství České republiky horských kol 2020, byla spuštěna.

V sobotu 12. a v neděli 13. září se v pražské Libuši uskuteční finálové závody ŠKODA TOMKET Pražského MTB poháru 2020. Na oblíbené přírodní trati se rozhodne o držitelích unikátního poháru s pražskou dlažební kostkou, který nejúspěšnější jezdci obdrží na slavnostním večeru seriálu v pátek 13. listopadu v Lidovém domě Kbely.

Součástí finálového závodu bude v sobotu 12. září akademické mistrovství České republiky. Vysokoškoláci musí při registraci předložit platné potvrzení o studiu a licenci Českého svazu cyklistiky. Tři nejúspěšnější získají mistrovské medaile, vítězové dres akademického mistra a hodnotné ceny od partnera soutěže, společnosti Nutrend. Motivací pro vysokoškoláka pak může být i možnost dosáhnout na některý z velkorysých stipendijních programů vypsaných pro úspěšné akademiky.

S ohledem na pandemii a přijatá bezpečnostní opatření v České republice pořadatelé žádají všechny účastníky o omezení pobytu v prostoru závodiště jen na dobu nezbytnou pro absolvování závodu a odjezd ihned po absolvování závodu. Pro rezervaci týmového prostoru a umístění týmového stanu je potřeba kontaktovat předsedu SK VELO Praha a ředitele závodu, Karla Kubína na: kubinkarel@seznam.cz.

Propozice na 5. a 6. závod a AMČR: http://prahamtb.cz/?page_id=12

Registrace na 5. a 6. závod v Libuši: http://prahamtb.cz/?page_id=18v

FOTO Barbora Klap

Autor článku: Jaroslav Cícha