Paracyklistika

Patrik Jahoda v silničním závodu bere stříbro!

Patrik Jahoda v silničním závodu bere stříbro!

Skvělé zprávy z Austrálie! Český reprezentant a náš nejlepší handbiker současnosti – Patrik Jahoda – si po pondělní časovce spravil chuť a v rámci dnešního silničního závodu SP v Adelaide předvedl fantastický výkon, který mu zajistil umístění na stupních vítězů.

Patrik popsal vylepšení umístění, ale také výkonu těmito slovy: “V pondělní časovce jsem úplně pohořel. Věděl jsem ale, že můj potenciál je úplně někde jinde, pocity z tréninku jsou teď v zimě velmi dobré. Proto beru dnešní stříbro ze silničního závodu jako potvrzení toho, že jdu dobrou cestou. Zůstávám nohama na zemi, do vrcholů sezóny mě čeká ještě velmi tvrdá práce, nicméně každá medaile je samozřejmě příjemná. Pokračuji v zimní přípravě a moje oči se neustále upínají na Paralympiádu v Paříži.”

Patrik se nyní vrací do Prahy po dlouhých cestách, které začaly prosincovým tréninkovým kempem na Floridě a pokračovaly Světovým pohárem v Austrálii. Další velké závody přijdou v květnu, kdy Patrika a další členy reprezentačního kádru čekají dva Světové poháry v Evropě, pravděpodobně v Maniagu a Ostende.

Autor článku: csc-admin csc-admin