Enduro

Czech Downhill Top On Trail Cup: zažijte adrenalin a pobavte se!

Czech Downhill Top On Trail Cup: zažijte adrenalin a pobavte se!

Tratě, na kterých si zajezdí otrlí sjezdaři, hobbíci i začínající bikeři, férové hodnocení, ceny, které stojí za to, a hlavně super atmosféra, na níž budete vzpomínat. To je Czech Downhill Top On Trail Cup. Už 30. 4. vás čeká první kolo závodu v areálu Ski Bílá, nepropásněte svou šanci!

Stručně o Czech Downhill Top On Trail Cupu

Czech Downhill Top On Trail Cup není žádná jednorázovka. Pokud se pohybujete v bikerském světě, určitě jste o tomhle závodě, rozděleném do 7 kol, už slyšeli. Probíhá po dobu 5 měsíců a nabízí 7 tratí různé obtížnosti, takže si zajezdí bikeři napříč celým spektrem dovedností. Pokud se na nějakou etapu nebudete cítit, nebo vás prostě nezaujme, nevadí. Do finále se probojováváte sbíráním bodů ze zajetých tras.

Disciplína sjezdu je pro ty, co mají pro strach uděláno, co mají nervy i fyzičku na té správné úrovni. Nikde na trase nezavadíte o e-bike, pro ten na Czech Downhill Top On Trail Cupu není místo.

Obhlídka tratě

Pořadatelé nepodceňují důležitost seznámení se s tratěmi předem, nepodceňujte ji ani vy. Tréninková jízda je podmínkou vašeho připuštění k závodu. Berte to tak, že v den D budete přesně vědět, do čeho se pouštíte.

Downhillové běsnění si letos užijete na tratích napříč republikou – sjedete si Beskydy, Ještěd i kopce ve Špindlerově Mlýně a na Dolní Moravě:

Podání přihlášky

Od registrace na Czech Downhill Top On Trail Cup vás už teď dělí jen pár kliknutí. Protože je třeba přihlásit se na každý závod zvlášť, pročtěte si vždy popis dané trati. V něm najdete proklik na on-line registraci. Všechno, co k přihlášení potřebujete, najdete na webu hlavního partnera, e-shopu Top On Trail.

Nemusíte se bát, že za startovné vypustíte duši. Za 1 200 Kč se vám otevřou nové možnosti: kromě parádního zaježdění i šance vyhrát až 30 tisíc. A v ceně je i lanovka, která vás vyveze na kopec.

Licenci (ne)třeba

Licenci Českého svazu cyklistiky tak úplně nevlastníte? Ani tohle vám možnost užít si Czech Downhill Top On Trail Cup nevezme. Leda byste si plánovali zajet pro titul a medaili z MČR, jedině tehdy je totiž licence nutná.

Czech Downhill Top On Trail Cupu zdar!

Co dělá z Czech Downhill Top On Trail Cupu legendární závod, na který se každoročně sjíždějí bikeři ze všech koutů? Chuť se setkat se stejně naladěnými lidmi a dát si společně pořádně do těla. A taky posunout se ve sjezdu na horském kole zase o něco dál.

Více informací na stránkách Czech Downhill Top on Trail Cup ZDE!

Autor článku: Admin