V Plzni na Giant lize byl nejrychlejší Habermann

Osmý díl Giant ligy v Plzni vyhrál ve skvělé formě jezdící Richard Habermann z celku AC Sparta Praha. Vyhrál s velkým náskokem před Oldřichem Novotným (Hello CTW) a Petrem Fialou (Topforex – ATT Investments).

Několika jedincům se podařilo poodskočit do úniku a jediný kdo měl rychlost a sílu odjíždět byl právě Habermann, který toho několikrát využil a nasbíral dostatek bodů, které mu zaručily jasné vítězství. Závod juniorů vyhrál Maximilian Kerl (Author Team Stupno), nasbíral 10 bodů a v kategorii elite by bral 7. místo.

Další díl Giant Ligy 2021 pokračuje v sobotu 4. září v centru města Hradce Králové.

1. Habermann (Sparta Praha) 27, 2. Novotný (Hello CTW) 18, 3. Fiala (Topforex – ATT Investments) 15, 4. Boubal (Hello CTW) 14, 5. Ryba (Sparta Prha) 12, 6. Vojtěch (Lawi Stars – GIANT) 12.

1. Kerl (Author Team Stupno) 10, 2. Da%ňko (Profi Sport Cheb) 4, 3. Ottra (Roman Kreuziger Cycling Academy) 1.