Další díl Techniserv Cupu v Hrabyni vyhrála Slámová

Vítězkou dalšího dílu Techniserv Cupu v Hrabyni se v závodě žen stala Denisa Slámová z celku Cyklotrenink. Před Klárou Filipovou (KOVO Praha) projela cílem s náskokem +27 vteřin, třetí byla Naďa Voráčová (TUFO Pardus Prostějov), ta byla pomalejší o 32 vteřin.

Fiaskem skončil závod juniorů. Ti startovali o pět minut dříve jak kadeti, a protože junioři nezávodili, tak jejich mladší kolegové je dojeli. „Byla to degradace pořadatelů a celého závodu. Tak se přece tolik významný závod jet nemůže. Pro příští ročník budu vyžadovat do propozic, že pokud se něco takového stane, tak dojetou kategorii ze závodu odvoláme,“ byl hodně rozzloben ředitel podniku Vítězslav Dostál.

Ženy (66,5 km):

1. Slámová (Cyklotrenink) 2:01:12, 2. Filipová (KOVO Praha) +27, 3. Voráčová (TUFO Pardus Prostějov) +32, 4. Průdková (Multicraft MTB team) +4:30, 5. Lochmanová (MG Bike Team) +5:00, 6. M. Navrkalová (D2 Mont Merida cycling team) +9:50.

Juniorky (66,5 km):

1. Zemanová (Brilon Racing Team MB) 2:00:51, 2. Kvasničková (SportRaces Cycling Team) +17, 3. Slaníková (Roman Kreuziger Cycling Academy) +26, 4. Jeřábková (Brilon Racing Team MB) +1:02, 5. Runtová (SportRaces Cycling Team), 6. Parmová (TJ Stadion Louny) obě +3:45.

Kadetky (39,9 km):

1. Marková (Dukla Praha) 1:09:17, 2. Grulichová (TUFO Pardus Prostějov) +24, 3. Pittnerová (Mapei Merida Kaňkovský) +1:06.

Starší žákyně (26,6 km):

1. Cermanová 48:59, 2. Grohová (obě Author team Stupno) +7, 3. Špicarová (Force team Špicar) +13.

Mladší žákyně (26,6 km):

1. Sítková (ACK Stará Ves nad Ondřejnicí) 49:08, 2. Jarošová (Cyklomira Racing) +6:21, 3. Pazourková (Cycling Academy Tábor) +9:14.

Junioři (80 km):

1.Obdržálek (Mapei Merida Kaňkovský) 2:08:24, 2. Vlček (TUFO Pardus Prostějov), 3. Hák (Jaroslav Kulhavy Cycling Team), 4. Majdanics (ACK Stará Ves nad Ondřejnicí)m 5. Chýle (Ústecké centrum cyklistiky), 6. Dostál (ČEZ Cyklo Team Tábor) všichni stejný čas.

Kadeti (53,2 km):

1. Šumpík (Jaroslav Kulhavý Cycling Team) 1:21:52, 2. Rich. Kobr +2, 3.Vlček (oba Roman Kreuziger Cycling Academy) +5.

Starší žáci (39,9 km):

1. Hájek (Brilon Racing Team MB) 1:07:36, 2. Raška, 3. Piták (oba Mapei Merida Kaňkovský) oba stejný čas.

Maldší žáci (26,6 km):

1. M. Král (Dukla Ptraha) 53:30, 2. Bečvář (BIKE puzzle team), 3. Panuš (Jaroslav Kulhavy Cycling Team) oba stejný čas.