Dráha

Na Memoriálu Otmara Malečka Babor a Pszczolarski třetí v madisonu

Druhý den tradičního dráhového klání GP Prostějov – Memoriál Otmara Malečka se z českých jezdců prosadil na stupně vítězů pouze Danil Babor z TUFO Pardus Prostějov. Spolu se svým oddílovým kolegou Polákem Wojciechem Pszczolarskim skončili třetí v madisonu. Zvítězili Nizozemci Philip Heijnen a Vincent Hoppezak.

Blízko medaili měl i Jakub Šťastný z Dukly Brno, který mezi sprintery obsadil čtvrté místo, z vítězství se radoval Novozélanďan Jordan Castle.

Bodovací závod vyhrál italský jezdec Matteo Donega, nejlepší z domácích dráhařů byl Nicocolas Pietrula z Dukly Praha na sedmém místě. Pietrula byl ještě spolu s Denisem Rugovacem čtvrtý v madisonu.Ve vítězném tažení pokračovala Polka Nikol Plosajová, která jasně kralovala v omniu, scratch jezdců kategorie U23 se stal kořistí Heijnena.