Dráha

Mladí dráhaři a ženy si dělili další medaile

Další dvě sady medailí si na republikovém dráhovém šampionátu v Plzni ve vytrvalostních disciplínách rozdělili závodníci mládežnických kategorií a ženy. Ve scratchi žen získala zlato Petra Ševčíková z Dukly Praha před svými týmovými kolegyněmi Kateřinou Kohoutkovou a Jarmilou Machačovou, v bodovacím závodě si pořadí prohodily – vyhrála Machačová před Ševčíkovou a Kohoutkovou.

Mezi juniorkami po zlatu ve stíhacím závodě vybojovala další dvě nejcennější medaile Kristýna Burlová (Dukla Praha), scratch juniorů ovládl Josef Čekal (TJ Favorit Brno), bodovačka vyzněla nejlépe pro Josefa Otta (TUFO Pardus Prostějov). Za pozornost jistě stojí zisk deseti medailí z dvanácti možných žákyň a kadetek týmu Sportcomplex Břeclav.