Dráha

Maďar Filutás vede 500+1 kolo

Zatím velice vyrovnaný je souboj tradičního dráhového závodu 500+1 kolo na brněnském velodromu. Po dvoue tapách vede maďarský jezdec Viktor Filutás se 64 bod, stejně bodů nasbíral i druhý Daniel Babor z (TUFO Pardus Prostějov), třetí je Nicolas Pietrula z Dukly Praha se ztrátou pouhých dvou bodů.

Úvodní etapu vyhrál Filip Prokopyszyn z Polska, když spolu s Baborem a karajnem Staniszewskim získali kolo náskoku. Okruh k dobru vybojovalo ve druhé etapě pět jezdců a nejlepší z nich byl Denis Rugovac z Dukly Praha. Sedmé a druhé místo, ale do vedení vyneslo zatím Filutáse.

1. etapa:

1. Prokopyszyn (POL) 30, 2. Babor (TUFO Pardus Prostějov) 25, 3. Staniszewski (POL) 15, 4. Pietrula (Dukla Praha) -1 kolo/20, 5. Graf (AUT) -1 kolo/16. 6. Slawek (POL) -1 kolo/13.

2. etapa:

1. Rugovac (AC Sparta Praha) 40, 2. Filutás (HUN) 38, 3. Kraus (Dukla Praha) 36, 4. Lowassy (HUN) 34, 5. Bárta (TUFO Pardus Prostějov) 32, 6. Rudyk (POL) -1 kolo/30.