Dráha

Ševčíková vyhrála další díl Českého poháru na dráze

Petra Ševčíková vybojovala i druhý den závodů Českého poháru na dráze v Prostějově prvenství v omniu. V závodě žen za ní skončily klubové kolegyně Jarmila Machačová a Kateřina Kohoutková.

V závodech mládeže se k dvojici nejúspěšnějších týmů Dukly Praha a TUFO Pardus Prostějov v sobotu přidali závodníci TJ Favoritu Brno, kteří pětkrát vystoupili na stupně vítězů, stejně jako dva jmenované týmy.

Na prostějovském oválu tentokrát kroužili i muži ve dvou vložených závodech a nejlépe si vedl „třiadvacítkář“ Petr Kelemen (CCC Development Team), který vyhrál scratch a v bodovacím závodu obsadil druhé místo za dalším jezdcem U23 Danielem Baborem z TUFO Pardus Prostějov.