Dráha

Dráhový Český pohár mládeže a žen

O body do pořadí Českého poháru mládeže žen a na dráze závodí české naděje tentokrát v Postějově ve Velké ceně DT – Výhybkárna a strojírna. Tradičně nejlépe i vedli v omniu mladí jezdci Dukly Praha a TUFO Parduc Prostějov. Mezi juniory vyhrál Martin Čepek (Dukla Praha) před Štěpánem Širokým (TJ Favorit Brno) a Petrem Vávrou (Dukla Praha).

V závodě juniorek vystoupily na stupně vítězek1. Gabriela Bártová (TUFO Pardus Prostějov), Dagmar Hejhalová (Dukla Praha) a Kateřina Dostálová (CK Dacom Kyjov). Ženský závod byl záležitostí závodnic Dukly Praha – vyhrála Petra Ševčíková před Kateřinou Kohoutkovou a Sabinou Džerengovou.