Petr Kelemen vyhrál Velkou cenu Chodovaru

Petr Kelemen, jezdec stáje CCC Development teamu vyhrál Velkou cenu Chodovaru před Danem Baborem z Tufo Pardus Prostějov a Janem Rybou z AC Sparty Praha. Kelemen se poradil nejlépe se šedesáti spurty, když nabíral 20 bodů, zatímco jeho největší soupeři čtrnáct.

Na startu byl i Roman Kreuziger (NTT Pro cycling teamu) a několikrát pomohl mladému Petru Kelemenovi rozjet spurty a dostihl v polovině závodu dosud vedoucího Jana Rybu. Rychlý Daniel Babor získal několik přesvědčivých vítězství ve spurtech a dotáhl se na druhé místo celkového hodnocení.

Další díl pokračuje Velkou cenou Sweep sport v úterý 30. června v Plzni Na Lopatárně.

1. Petr Kelemen (CCC Development) 20, 2. Babor (SKC Tufo Pardus) 14, 3. Ryba (AC Sparta Praha) 14, 4. Franz (Něm.) 12, 5. Boroš (ČEZ Cyklo team Tábor) 11, 6. Gross (Něm.) 10.

Autor článku: Jakub Edr