Dráha

Ševčíková a Voneš mají zlato z vylučovacího závodu

Nejcennější zlaté medaile ve vylučovacím závodu na dráhovém mistrovství republiky vybojovali v Praze v Motole v elitních kategoriích jezdci Dukly Praha Petra Ševčíková a Jan Voneš. Stíhací závod družstev ovládlo kvarteto Dukly Praha ve složení Nicolas Pietrula, Jan Voneš, Denis Rugovac a Petr Vávra.

Na tradičním mítinku Maxbike – mistrovství Planety, 10. ročníku Velké ceny hlavního města Prahy, získali zlato mezi juniory Matyáš Koblížek (TUFO Pardus Prostějov) a Anna Jaborníková z Dukly Brno.

Za Ševčíkovou si pro další medaile dojely její oddílová kolegyně Jarmila Machačová a Veronika Bartoníková z Dukly Brno, spolu s Vonešem vystoupili na stupně vítězů Štěpán Široký (TJ Favorit Brno) a Denis Rugovac (Dukla Praha).